Obituaries

RECENT OBITUARIES


ALL OBITUARIES

COLWELL, WILLIAM G. (BILL)
ANTONELLI, THEODORE J.
ASHTON, J. ROBERT
ATADAN, DR. ERDEM MUNIR
BALDWIN, FRANCES N.
BARTLETT, WILLIAM E. "BILL"
BAXTER, SR., FREDERICK K.
BELL, SR., GEORGE F.
BERNARDO, JAMES A.
BEST, JOHN F. "JACK"
BLACKNEY, MICHAEL FRANK
BODE, CHRISTINE COMEGYS
BOYD, DON A.
BRANNAN, HELEN M.
BRECHTEL, NEIL PAUL
BRIGHTWELL, JOHN C.
BRINTON, GERTRUDE
BROSI, CEEANNE
BROUGH, WAYNE C.
BROWNELL, LEONA W.
BURNETT, SR., DONALD N.
BUTTERWORTH, MATTHEW T.
CAHOON, FRANCIS JAMES
CAIN, ELEANOR LEE PARADEE
CARAZO, MARIA DEL PILAR
CAREY, PAUL
CARLSON , SHIRLEY WIDDOWSON
CATRON, JR., ROY LEE
CHARAMELLA, RONALD J.
CHASON, MYRTLE M.
CHILIMIDOS, DENNIS G.
CHRISTMAN, JACK A.
CICCHINI, MARGARET M. (FIGLIOLA)
CLARK, BERNADETTE
CLAYTON, CAROL ANN
CLEARY, DOROTHY M.
COCO, ESTHER R.
COLE, GEORGIE LEE
CONOMON, MARGUERITE A.
CORRIE, SR., ROBERT P. "BOB"
COUGHLAN, ANDREW
CRAIG, NORMA JENNI
CROWE, ROBERT W.
CULP, STEVEN G.
D'AGOSTINO, CHARLES
DAIGLE, GAIL
DAUPHIN, CHARLES FRANCIS
DAVIS, BEVERLY BARBARA
DEGNARS, FRANCES W.
DEMARIA, FRANK
DENNEY, MARGARET ANN (PEGGY)
DENNISON, MARY MARGARET
DERBY, DORA “ANN” W.
DESJARDINS, CHARLES FRANCIS
DEWEY, ROLAND ALVIN
DILL, JANET
DOUGHERTY, GEORGE JOSEPH "JOE"
DOUGHERTY, ROGER E.
DUPLESSIS, BERNARD LOUIS
ELLEFSON, ROGER REDMANN
ELLIOTT, CLARENCE EDWARD "ED"
EVANS, ERIC M.
FEIST, GEORGE M.
FINN, KARIN
FINOCCHIARO, JOSEPHINE M.
FISCHER, RUTH S.
FONTANY, CAROLE RAE
FOSTER, SHARLENE
FRANKLIN, MICHAEL
FURCHES, MILTON ZACKARY
FUSCO, ROSE H.
GALE, DOROTHY H.
GAUGER, PATRICIA CAROLE
GAVRON, MARIAN
GIBISON, GEORGE PAUL
GONZALEZ, ARMANDO ( NANDO) JOSE RIVERO
GRABOWSKI, CASEY S.
GRAVINO, GUY
GREER, GRACE E. MEANY
GREGG, STEVEN R.
GUESSFORD, DORIS MAY
HAQ, M. D., AMIN UL
HARKINS, JR., JOHN J.
HATHCOCK, DALLAS T.
HEISER, MARY GRAY
HELM, JAMES
HICKMAN, CHARLOTTE A.
HOOPES, BARBARA A.
HUBER, TOM
HUDSON, CATHERINE A."CAT"
HUHN, JOAN M.
HUNTER, JEFFREY M.
HUNTLEY, DONALD W.
HURST, NANCY C.
HYNES, JOHN A.
JACKSON, DOROTHY A.
JEFFREY, SARAH “SALLY”
JOHNSON, FRANCES EAST
JURY, FLOYD
KARAWULAN, MARIE
KEIFER, HELEN
KEMP, ALLEN H.
KENDALL, WILLIAM N. "WILLY"
KENYON, SR., WALTER J.
KERSHAW, JOYCE R.
KERSHAW, NATHALIE ANN
KISNER, DAVID
KNOBLOCH, MARTHA L.
KOUNTOURZIS, MARIA
KRAUSE, THOMAS A.
KRESSMAN, HENRY EDGAR
KSIAZEK, EDWARD E.
KULESZA, SHARON L.
LAFFERTY, III, LEWIS J.
LAVELLE, ELIZABETH LYNCH "BETTY"
LAZOR, MARGARET T.
LEHM, KEVIN WERNER
LEISHMAN, STEVE
LESNIAK, DR. ANDREW PAUL
LEWIS, MARIE A.
LEWIS (DECINO), LUCY
LINCOLN, SUZANNE
LIPCHAK, HELEN DREJKA
LIST, ROBERT P.
LITTEL, ROBERT F.
LLOYD, DONALD K.
LOCKE, BERNICE LEWIS
LOGAN, PAUL
LOWE, ELIZABETH ADELENE BEACH
LUCEY, FRANCIS J.
LUKENS, SARA A.
LUND, WESLEY ALAN
MACE, SR., WILLIAM “BILL” D.
MACIEY, J. JUDITH (JUDY)
MARSHALL, JANE E.
MASON, EDWARD
MASON, DORIS
MCCALLEY, ELEANOR A.
MCCLAFFERTY, MATTHEW WILLIAM
MCCOURT, LESLIE E.
MCGLONE, THERESE CONWAY
MCGONIGAL, MARIANA A.
MCGOWAN, LILLIAN
MCINTYRE, JAMES G.
MCLAUGHLIN, SUSAN M.
MEDICO, DOROTHY E.
MEDKEFF, SR., JOHN L.
MELNIK, PETER
MERRILL, LYNN M.
MIGHTON, CHARLOTTE ANN
MORRIS, H. LYNN
MORTIMER, CPA, MARTIN M.
MUMFORD, FRANKLIN
MYERS , ANGELINE "ANGIE" MCCALL
NAVALEZA, EUGENIO "GENE"
NEEDS (JAN), JANETTE R
NILAN, III, JAMES
OAKES, JOSHUA SABASTIAN
O’CONNOR, WILLIAM G.
ORENDORF, RALPH O.
PANCHAK, JOHN
PAOLETTI, SR., ANTHONY V.
PASCAVAGE, CLAIRE VICTORIA
PEDELINI, ROBERT F. “BOB”
PELLEGRINO, JAMES E. "JIM"
PENNINGTON, JOHN A.
PERI, ANTHONY
PETRUCCELLI, JOANNE F. DELCOLLO WHITTAKER
PHILLIPS, CATHERINE L.
PINCHIN, JR., JOHN
PINK, MARY ANN
PIONE, ALBERT R. "AL"
PONSELL, MARY LOUISE
POORE, VIRGIL RAY
PRATHER, DENNIS E.
PUDVAN, LAURA V. F.
RAYMOND, CAROL JEAN FRIES
REAZOR, JASON C.
RENDLE, MICHAEL J.
RIDALL, RANDALL "RANDY" MARK
ROBERTS, JR., ROBERT H.
ROBINSON JR., REV. DR. WILLARD L.
ROSAS SALAZAR, JORGE ALBERTO
ROWE, JOHN "JACK"
RUSSELL, DANIEL L.
SAPP, BETTY P.
SCANLON, SARA ANGELO
SCHERER, MARK R.
SCHMUDE, HELEN H.
SCOTT, WANDA S.
SHIDLER, JON KEITH
SHIELDS, JR., FRANK
SHIMP, JOYCE ORTH
SICKLER, SHIRLEY
SIMPSON, CODY JOHN
SINOVICH, MICHAEL
SMALLBROOK, VIOLA E.
STAEFFLER, MARY L.
STEELEY, AUDEN M.
STERNDALE, JAY A.
STEVENS, SR., JOSEPH E.
STEWART, ANNIE L.
STONE, MARGARET "PEG"
STROUSS, MARGUERITE ROSE GRANT
SUCCAROTTE, II, WILLIAM L. “LIL BILL”
SYAN, KULWINDER K.
TABER, DONALD K.
TALLEY, ALFRED D.
TALLEY, SR., JAMES W. "JIM"
TAYLOR, SR, KENNETH T.
TODDERUD, CHARLES GRAY
TOWSON, ROBERT C
TREMBATH, ROBERT G.
TROYER, ALMA L.
VANVURES, JOHN M.
VON HAGEL, RONALD J.
WAGNER, ANITA HEARN
WALTER, JEANNETTE ALBERTA
WALTON, SR., WILLIAM
WARD, BETTY STEWART HARRINGTON
WARWICK, FREDERICK ALBERT
WEHLE, FRED
WELSH, JEANNETTE H.
WHITE, III, GILES "BUTCH"
WHITELEY, DONALD P.
WILLEY, REBECCA ABEL
WILLIAMS, ANDREW "ANDY"
WILSON, SHARON A.
WOOD, VIRGINIA S. "GINNIE"
WOOD, BRANDEN
WOODS, RAYMOND D. "DOUG"
YACYSHYN, PATRICIA M.
YARRINGTON, SUSAN H.
YILANCIOGLU, MARO A. “MARY”
YORKSTON, DORIS J.
ZANKOWSKY, MARY
ZINK, LOIS MARIE
ZOGRAPHON, NICHOLAS K.